Myślisz o zajęciach dodatkowych dla swojego dziecka bez dowożenia? ZOBACZ

STUDIO TAŃCA SPORTS DANCE KIDS

Renata Lewczuk-Kuzyka

Współpracuję z klubem KADRYL, w którym trenują aktualni mistrzowie świata formacji tanecznych dzieci i młodzieży. Państwa dziecko będzie mogło kontynuować naukę tańca w profesjonalnym klubie. Posiadam starannie przygotowany program nauki polki, cha-chy, samby, rock ‘n rolla i walca angielskiego. Poniżej przedstawiam schemat przebiegu zajęć:

Zapisy odbywają się przez listy wywieszone przy salach przedszkolnych

lub w sposób podany przez

Ukłon na powitanie (prezentacja par)

Marsze, biegi i podskoki

Ćwiczenia rytmiczne

Ćwiczenia techniki tanecznej

Ćwiczenia na orientację w przestrzeni

Kroki taneczne

Ćwiczenia odprężające

Ukłon

Jak się zapisać?

Zapisy odbywają się przez listy wywieszone przy salach przedszkolnych lub w sposób podany przez dyrekcję przedszkola. Miesięczny koszt zajęć to 35 zł.

trener tańca sportowego Renata Lewczuk-Kuzyka

607-567-893

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wingee

Co determinuje sukces w dorosłym życiu?
Nie ma na to jednej idealnej odpowiedzi, ale rozwinięcie u dziecka pewnych umiejętności na pewno pomoże mu w jego dalszej edukacji i kontaktach z rówieśnikami. Na naszych autorskich zajęciach poprzez zabawę chcemy wzmacniać i rozwijać u Państwa dzieci takie umiejętności jak pewność siebie, odwaga, pozytywne myślenie o sobie i innych, dyscyplina czy cierpliwość. Uważamy, że to właśnie one mają istotny wpływ na sukces i satysfakcję w naszym dorosłym życiu. Zajęcia łączą w sobie rozwój, taniec oraz zabawę.

 

Zajęcia sportowe z akcentem piłki nożnej Kinder Coach

Trener Marcin Strzeliński – urodzony 26 stycznia 1981, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Licencjonowany trener UEFA B. Piłkarz, trener, miłośnik i pasjonat sportowy. Wieloletnia kariera sportowa, zawodnik takich klubów jak Jagiellonia Białystok (wychowanek), ŁKS Łomża, Wigry Suwałki, Puszcza Hajnówka, Warmia Grajewo. Doświadczenie trenerskie, trener seniorów III ligowych Puszczy Hajnówka i Warmii Grajewo, jak i grup młodzieżowych we Włókniarzu. Od trzech lat trener do dzieci w wieku przedszkolnym 3 – 6 lat. Założyciel, Prezes i Trener Akademii Piłki Nożnej HATTRICK.

  • To zajęcia sportowe z akcentami piłki nożnej prowadzone przez profesjonalnego trenera wraz z pomocnikiem.
  • Zajęcia są kierowane zarówno do chłopców jak i dziewczynek, ze względu na dużą różnorodność i wszechstronność zajęć.
  • Głównym celem zajęć jest wspieranie przez piłkę nożną wszystkich aspektów fizycznego i psychicznego rozwoju dziecka.
  • Zajęcia sportowe to doskonała forma odskoczni od standardowego programu przedszkolnego.
  • Każde zajęcia to nowo poznany element w tematyce piłkarskiej i szeroko pojętej kultury fizycznej (umiejętności dryblingu, podawania i kontrolowania piłki).
  • Przy pomocy specjalnie zaprojektowanych piłek i przyrządów w jeszcze bardziej ciekawszy sposób dziecko nabywa wielu zdolności fizycznych, na przykład, koordynacja, równowaga i zręczność.
  • Zajęcia prowadzone przez Kinder Coach są zaprojektowane pod kątem rozwijania pozytywnych cech osobowości dziecka przez wspieranie poczucia jego własnej wartości i pewności siebie.
  • Każde ćwiczenia mają na celu rozwój zdolności ruchowej, ale skupiają się głównie na dobrej zabawie.
  • Zajęcia sportowe są idealnym wprowadzeniem i przygotowaniem naszych dzieci do wejścia w kolejny etap bardzo ważny etap, jakim jest szkoła i zachęceniem do dalszego korzystania z lekcji wychowania fizycznego w edukacji szkolnej

https://www.youtube.com/watch?v=ojeVIP3y2nU

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

© 2017 Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Białymstoku.